Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.
Search:

Wspieramy działania Flexi.pl

Wspieramy działania Flexi.pl

Informacje

Jednym z celów Fundacji jest działalność na rzecz integracji zawodowej i społecznej, przeciwdziałanie wykluczeniem technologicznym i internetowym seniorów, promocja zatrudnienia i aktywizacja. Realizujemy to poprzez wsparcie portalu Flexi.pl który pomaga znajdować spektrum możliwości, wszystko pod hasłem „Wiek to Twój atut”.

Portal Flexi.pl stworzony jest dla ludzi 50+, którzy są pracownikami z doświadczeniem, wiedzą i wysoką motywacją do pracy, a także kompetencjami interpersonalnymi. To portal dla tych, którzy szukają czegoś dla siebie, będąc specjalistą i mając cenne umiejętności na rynku pracy. Portal Flexi.pl jest jednocześnie kierowany do pracodawców, jako baza specjalistów z ogromnym doświadczeniem zdobytym przez lata. Każdy pracodawca może dotrzeć do pracownika 50+ mającego poszukiwane przez niego umiejętności, a także może zamieścić ogłoszenie o pracę, mogące zainteresować kandydata.

Dopełnieniem portalu Flexi.pl jest cześć adresowana do osób 50+, w której publikowane są ogłoszenia o wydarzeniach, produktach i usługach, pokazujące możliwości na aktywne spędzanie czasu wolnego.

Link do portalu Flexi.pl: https://flexi.pl/

Informacje
Kategoria: Nasze działania
WWW: Flexi.pl